Apjungimas su buhalterine sistema

Pastaruoju metu elektroninės prekybos verslas smarkiai išaugo. Taip nutiko todėl, kad daugelis fizinės prekybos tinklų privalėjo užverti duris lankytojams.

Elektroninė prekyba šiandien nebėra ta žaidimų aikštelė, kurioje dominuoja tik milžiniškos kompanijos. Net ir tradiciniai mažmenininkai jau žino, kad jie turi virtualiai išplėsti savo verslą, nes kitaip rizikuoja bankrutuoti.

Sėkmingam e-prekybos verslui reikia tinkamos programinės įrangos, kad būtų užtikrintas lankstumas ir pelningumas. Vienas pagrindinių sprendimų, į kuriuos reikia atsižvelgti investuojant į elektroninės prekybos įmones – tai apjungimas su buhalterine sistema. 

Kodėl verta investuoti į e-prekybos apskaitos sprendimą? 

Pirmą kartą pradedant verslą gali pasirodyti, kad paprastiems kasdienės apskaitos veiksmams atlikti užteks paprastos skaičiuoklės rinkmenos. Tačiau skaičiuoklės linkusios į klaidas ir sukuria suskaidytų duomenų sistemą, todėl geriau nebandykite visko sujungti naudodami „Excel“ programą ar kokią kitą panašią skaičiuoklę.

Įmonės veiklos apskaitoje labai svarbu gauti tikslius skaičius. Nieko nėra žalingiau už blogą apskaitą, nes tai gali sukelti verslo nesėkmių.  

Atsižvelgiant į tai, kaip šiandien vystosi elektroninė komercija ir šiuolaikinė vartotojų elgsena, vadovai ir verslo savininkai turi gerai išmanyti pajamų bei išlaidų apskaitą. Be to, įmonės taip pat privalo laikytis nuolat besikeičiančios mokesčių politikos.  

Visus šiuos klausimus galima išspręsti naudojant tinkamą apskaitos sistemą, pritaikytą būtent e-prekybos sektoriui. 

Apjungę savo el. verslą su tinkama buhalterine sistema jūs galėsite:

  • stebėti savo pinigų srautus;
  • nustatyti kaip skaičiuoti atsargas;
  • suprasti savo parduotų prekių kainą;
  • apskaičiuoti visas kitas išlaidas;
  • išsiaiškinti, koks yra jūsų pelnas, reikalingas pardavimams;
  • stebėti savo pardavimus ir pelną neatskaičius mokesčių;
  • nustatyti klientams tinkamus mokesčių tarifus;
  • suplanuoti mokesčių mokėjimus;
  • suprasti savo balansą.

Vadovaudami nuosavam verslui tikrai neturėsite laiko gilintis į sudėtingas buhalterines taisykles. Visa tai tiesiog atitrauks jus nuo dienos darbo valdant verslą. Tinkamai pasirinkta buhalterinė sistema padės viskuo, kas reikalinga tvarkant veiklos finansus.

Pasinaudokite debesų apskaitos programinės įrangos galia 

Debesų pagrindu veikianti apskaitos programinė įranga suteiks jums visas reikalingas funkcijas, kad galėtumėte atlikti kasdienes apskaitos užduotis – sistema prieinama per bet kurią jūsų pasirinktą įprastą naršyklę. Debesų apskaitos programinė įranga leis pasiekti duomenis bet kuriuo metu, bet kur ir iš bet kurio įrenginio. 

Debesų sprendimai automatiškai reguliariai atnaujina savo sistemas. Visi atnaujinimai vyksta užkulisiuose, todėl jums nereikės dėl jų jaudintis.