Kodėl svarbus tekstinės paieškos laukelis Jūsų internetinėje parduotuvėje?

Paieškos laukelis internetinėje parduotuvėje. Kodėl jis toks svarbus? Nesvarbu, ar savo internetinėje parduotuvėje prekiaujate drabužiais, ar joje parduodate žaislus. Jei turite produktais užpildytą elektroninę parduotuvę, būtinai į ją įtraukite tekstinės paieškos laukelį.

Kodėl ? Daugelis žmonių Jūsų interneto svetainę suranda naudodamiesi paieškos sistemomis, tokiomis kaip „Google“, ir paprastai jie ieško vieno ar kelių konkrečių produktų. Tad jei klientas reikiamo produkto Jūsų internetinėje parduotuvėje neras greitai ir lengvai, labai tikėtina, kad jis „Google“ susiras kitą panašią parduotuvę, kurioje viskas kaip ant delno.

To galite išvengti naudodamiesi paieškos sistema, kuri lankytojams padės greitai ir lengvai rasti ieškomą produktą. Tokiu būdu padidinsite lankytojų galimybes realiai apsistoti Jūsų el. parduotuvėje ir prisiviliosite potencialių pirkėjų būrį. Taip padidinsite pardavimus, nes paieškos sistema paskatins klientą atidžiau pažvelgti ir į kitus Jūsų gaminius. Taip pat, jos pagalba gausite vertingų duomenų, kaip reikėtų optimizuoti Jūsų internetinę parduotuvę.

Svarbu yra tai, kad toli ieškoti nereikia. „PrestaShop“ turi savo nuosavą paieškos variklį, kuris atlieka ypač greitą paiešką su patobulintomis automatinio užbaigimo funkcijomis.

Paieškos laukelis svetainėje yra kritiškai svarbus elementas

Savo klientams suprojektuokite tobulą paieškos laukelį

Paieškos laukelis – tai įvesties lauko ir pateikimo mygtuko derinys. Todėl galima manyti, kad jam projekto nereikia. Juk tai tik du paprasti elementai. Tačiau svetainėse, kuriose daug turinio, jis yra dažniausiai naudojamas dizaino elementas.

Kai lankytojai aptinka gana sudėtingas svetaines, jie nedelsdami ieško paieškos laukelio, kad greitai ir neskausmingai pasiektų galutinį kelionės tikslą. Dėl šių priežasčių, paieškos laukelio dizainas ir jo pritaikymas tampa labai svarbiu elementu.

Paieškos laukelis turi būti gerai matomas ir lengvai randamas. Jokiu būdu nenukelkite jo į puslapio apačią. Geriau „įkurdinkite“ viršuje. Būtų idealu, jei klientai paieškos laukelį rastų kiekviename el. parduotuvės puslapyje. Tokiu būdu jie galėtų pasinaudoti paieška nepaisant to, kurioje Jūsų svetainės vietoje tuo metu yra.

Negerai, kai vartotojams reikia ieškoti paieškos laukelio, nes jis neišsiskiria ir nėra lengvai pastebimas. Įveskite paieškos laukelį ten, kur Jūsų klientai tikisi jį rasti.

Atliktų tyrimu metu nustatyta, kad vartotojams patogiausia vieta – viršus, kairė arba dešinė pusės. Taigi, įdėkite paieškos laukelį į viršutinį dešinįjį arba viršutinį centrinį išdėstymo plotą kiekviename savo internetinės parduotuvės puslapyje ir būkite tikri, kad Jūsų lankytojai ras jį ten, kur ir tikisi

Reikia pagalbos Jūsų el. parduotuvei? Susisiekime el. paštu [email protected]